Haber

Düğün gecesi hastaneye kaldırılan gelin, bilinci yerine gelince gerçeği anlattı.

izmir Sıla Hepşenli isimli gelin, düğün gecesi gelinliği ve takılarıyla birlikte hastaneye kaldırıldı. İlaç alarak intihar ettiği iddia edilen Sıla Hepşenli, hemen yoğun bakıma kaldırıldı. Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı.

Şok olay İzmir’in Buca ilçesinde yaşandı. Yeni Asır’ın haberine göre Sıla Hepşenli’nin düğün gecesi intihara teşebbüs ettiği iddia edildi. Sabah’ın haberine göre, gelinliği ve takılarıyla hastaneye kaldırıldı. İlaç kullandığı iddia edilen Hepşenli, hemen yoğun bakıma alınarak tedavisine başlandı.

Polis, Sıla Hepşenli ile birlikte dünya evine giren damat ve ailesine ulaşıp bilgi almaya çalışırken, genç gelinin kendisine gelmesinin ardından intihar nedeninin netleşeceği açıklandı. Gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı.

AÇIKLAMASINDA HER ŞEYİ ANLATTI!

Yoğun bakımdan taburcu edilen gelin Sıla Hepşenli, düğünde aşırı alkol aldıktan sonra psikiyatristin verdiği ilaçları kullanması nedeniyle durumunun kötüleştiğini anlattı.

Hepşenli, uyuşturucunun alkolle etkileşimi sonucu perişan halde olduğunu, hayatına son vermek gibi bir düşüncesinin olmadığını vurguladı.

Kaynak: Haberler.com / Olgun Kızıltepe – Sayfa 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu