Haber

Adana Demirspor U-11 Takımı ‘Sporun Gülen Yüzü Umut Turnuvası’nda şampiyon oldu

Çukurova Belediyesi’nin depremzede çocuklar için düzenlediği ‘Sporun Gülen Yüzü Umut Turnuvası’nda şampiyon, AdanaDemirspor U-11 Takımı oldu.

18 takımın katılımıyla bir buçuk ay süren ‘Sporun Gülen Yüzü Umut Turnuvası’nın kapanış töreni Çukurova Gündüz Tekin Onay Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Tören öncesi oynanan final maçında, AdanaDemirspor U-11 Takımı şampiyon oldu.

Törende konuşan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, turnuvada kaybeden olmadığını ve her takımı şampiyon olarak gördüğünü söyledi. Başkan Çetin şunları söyledi:

“Eleme geçen tüm takımları tebrik ederim. Adana Demirspor U-11 Takımını tebrik ediyorum, nice başarılara imza atacaklarına inanıyorum. İkinci olan Adanaspor U-11 Takımı oyuncularının gözlerinden öpüyorum. Spor yapan çocuklar başarılı olur, kötü alışkanlıklardan uzak dururlar. Ulu önder Atatürk’ün dediği gibi akıllı, çevik ve ahlaklı olacaktır.

Gençlik Sporİl Müdürü Muzaffer Çintımar ve Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ahmet Bozan, katılan takımları tebrik ederek turnuva için Çetin’e teşekkür etti.

Konuşmaların ardından dereceye giren gruplara kupaları verildi. Törene Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Bölge Yöneticisi Arif Oflaz ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer de katıldı.

Kaynak: ANKA / Spor

haber-adilcevaz.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu