Haber

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, yeni bakanlara tebrik ziyaretinde bulundu.

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman yeni atanan bakanları ziyaret ederek Erzincan’da yürütülen ve hedeflenen faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Gençlik ve SporBakan Osman Aşkın Bak, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’i ziyaret etti.

Ziyaretleri hakkında konuşan Erzincan Milletvekili Karaman, “AK Parti olarak dün olduğu gibi bugün de milletimiz Erzincan’ımız adına çalışmaya devam ediyoruz. Bizler geminin lafla yürümediğini bilecek kadar tecrübeli bir siyasi partiyiz. Milletimiz biliyor ki AK Parti, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde iktidarı bize emanet etmiştir.

Türkiye için, Erzincan’ımız için elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Çalışmalarımızı ve projelerimizi konuşuyoruz. Nitelikleri yüksek ve yeni kabinede görev alacak bakanlarımızı ziyaret ettim. Başlangıç ​​aşamasında olan Erzincan’a değer katacak devam eden projelerin akıbeti hakkında bilgi alışverişinde bulundum. Erzincan’ın taleplerinden, hedeflerinden ve projelerin şehrimiz için değerlerinden bahsettim.

Kıymetli Erzincanlı hemşehrilerim, AK Parti Genel Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, bu toprakların yetiştirdiği oğlumuz, son Başbakanımız AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım’ın sevgi ve desteğiyle Erzincan için bu dönem AK Parti Erzincan teşkilatı olarak daha azimli ve gayretli çalışacağız.

Bu dönem görev süremiz boyunca çok güzel ve başarılı projelere imza atacağız. Erzincan için yeni bir vizyon ve kalkınma hamlesi ile istihdam, eğitim, ulaşım, sağlık, spor, tarım ve hayvancılık alanlarında Türk Yüzyılına yakışır bir Erzincan ortaya çıkaracağız. Milletimizin bize olan inancından ve sevgisinden aldığımız güçle ülkemize en güzel ve en doğru şekli vermek için çalışıyoruz. Sayın bakanlarımıza misafirperverlikleri, ilgileri ve destek sözleri için teşekkür ederim. Türkiye için, Erzincan’ımız için birlikte çalışmaya devam edeceğimizi her zaman belirtiyor, tüm hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” – ERZİNCAN

egilhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu