Haber

Anayasa Değişikliği Genel Kurulu Galatasaray’da yapıldı

Galatasaray Kulübü Muhteşem Tüzük Değişikliği Genel Kurulu’nda, yönetim süresinin 3 yıldan 2 yıla indirilmesi ve ibrana ilişkin ilgili maddelerde öngörülen değişiklikler, toplam 11 madde ve ilgili fıkraların tadil edilmesi oy çokluğuyla kabul edildi. oylar.

Galatasaray Tüzük Değişikliği Genel Kurul Toplantısı Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıda 1, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 59, 60, 87, 95, 96, 100, 113, 118, 142, 143, 144, 145, 146, 147. ve Tüzüğün G1’i. Yönetmeliğe 26A maddesinin eklenmesine ilişkin tüzük değişiklik taslağı görüşüldü.

Buna göre Galatasaray’da seçim süresinin 2 yıla indirilmesi ve yönetimin ibrasına ilişkin maddelerde yapılan değişikliklerle birlikte başka maddeler de kabul edildi.

Oylamanın ardından söz alan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, üyelere teşekkür ederek sözlerine başladı ve “Bugün sizlere tüzüğün değiştirilmesi için bazı öneriler getirdik. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bunun için çalışıyoruz. Bu böyle devam edeceğiz çalışmaya da devam edeceğiz.İçim burkuluyor.Bundan emin olun.Size ne söz verdiysek onu da harfiyen yerine getireceğiz.Ben ve arkadaşlarım buna yemin ettik.Sakınmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Utandırmayın” şeklinde konuştu.“İnşallah bu yıl faaliyetlerimizin meyvelerini alacağız. Lütfen bugüne kadar bize vermiş olduğunuz desteği sürdürün. Sizden güç ve yürek alıyoruz. Kendi adıma ve yönetim kurulumun adına teşekkür ederim. Yaşasın Galatasaray” dedi.

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu