Ekonomi

ATA GYO’da üst düzey atama

Ümit Özcan, ATA GYO Yatırımcı Tahvili ve Kurumsal Yönetim Komitesi üyeliğine atanmıştır. Yeni misyonunda yatırımcılara yön verecek olan Ümit Özcan, kurumsal yönetim alanındaki bilgi birikimiyle katkı sağlayacaktır.

 

Yenilikçi yaklaşımları ve kapsamlı projelendirme süreçleriyle kira getirisi ve değer getirisi yüksek gayrimenkul yatırımlarına odaklanan CET GYO üst düzey atama aldı. Sermaye Piyasası Tebliği’nde belirtilen dillerde Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal Yönetim Komitesi üyesi olan Ümit Özcan, 1 Haziran 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Bölüm Müdürü olarak atanmıştır.

Yeminli Mali Müşavirlik Lisansı, SPK İleri Düzey 3 Lisansı ve Kurumsal Derecelendirme Lisanslarına sahip olan Özcan, AKKÖK Holding bünyesindeki AKİŞ Gayrimenkul Yatırım’ın İştiraki olarak şirketin finansal akışlarını düzenleyerek birleşme projelerini başarı ile tamamlamış ve SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri doğrultusunda gerekli çalışmalar yürütülmektedir. Çeşitli kurumların mali işler ve yatırım projelerini geliştirmek üzere farklı misyonları yerine getiren Özcan, bilgi birikimi ve tecrübesiyle CET GYO’ya katkı sağlamaya devam edecektir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu