Haber

Belediye Kütahyaspor 4 yeni transferle kadrosunu güçlendirdi

TFF 3. Lig 1. Grup’ta zirve mücadelesini sürdüren Kütahya Belediyesi spor kadrosunu 4 yeni transferle güçlendirdi. Yeni transferleri basına tanıtan Başkan Prof.

TFF 3. Lig 1. Grup’ta son 21 haftada 36 puanla zirvedeki iddiasını sürdüren Belediye Kütahyaspor, devre arasında kadrosuna kattığı Fazilet Dikbasan ve Berkant Şahin Kök’ün ardından 4 yeni ismi de renklerine bağladı. -transfer süresi. Mavi Şimşeks, Somaspor’dan 23 yaşındaki Can Muhammet Vural, Çankaya Futbol Kulübü’nden Gökhan Payal, Osmaniyespor’dan Ekrem Çalışanları ve Adanaspor’dan Berkan Güner’i transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.

Yeni transferleri basına tanıtan Belediye Başkanı Prof. Belediye Kütahyaspor’umuz bu süreçte orta devrede.Bazı arkadaşlarımız takımımızdan ayrıldı onlar yerine grubumuza destek verecekler.Yeni arkadaşlarımızı transfer ettik.Transfer kurulumuz yeni arkadaşlarımızın transfer sözleşmelerini tamamladı.Arkadaşlarımız geldi. ve bugünkü antrenmanımıza katıldık.Belediye Kütahyasporumuzu tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ediyor,teşekkür ediyor,hoş geldiniz diyor ve başarılar diliyorum.Bilindiği üzere Belediye Kütahyasporumuzun şampiyonluk hedefi “Çerçeve çerçevesinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. . Geride kalan süreçte bazı aksaklıklar olsa da amacımızdan sapmadık. Bu sene de inşallah şampiyon olmak için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Kurallarımızın elverdiği ölçüde kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Uygun transferler.” Biz daha erken yaptık, en iyi takımlardan arkadaşlarımız geldi. Tecrübelerine güveniyoruz, takımımıza güç katacaklarına olan inancımız tam” diyerek yeni oyuncularımıza geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu