Haber

CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka saldırıya uğrayan seçim kürsüsünü ziyaret etti

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, CHP’nin İstanbul Bağcılar’da üç kez saldırıya uğrayan seçim standını ziyaret etti. Nazlıaka, “Haftaya bugün saat 17.00’den sonra sandıkların yavaş yavaş açılmasıyla birlikte ülkeye baharı getirmenin gerçeğiyle yüzleşeceğiz. Yepyeni, aydınlık, güneşli günleri hep birlikte kucaklayacağız. Bu siyasete son vereceğiz. nefret ve kutuplaştırıcı siyaset.”

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, İstanbul Bağcılar’da 3 kez su basan CHP’nin seçim standını ziyaret etti. Nazlıaka’nın aktardığına göre stantta bulunan malzemeler imha edilerek “X” işareti konulmuştu. Nazlıaka dedi ki:

“Maalesef standımıza üçüncü bir baskın daha oldu. Bunu buradan bir kez daha kınıyoruz. Bütün bu kutuplaştırıcı siyaset anlayışına karşı, Türkiye’yi sevgiyle, dayanışmayla yeniden inşa edeceğimiz günlerin, dayanışma ve sevgi duygularıyla yeniden inşa edileceği günleri diliyoruz.” birlik beraberlik çok yakın.Önümüzdeki hafta bugün seçim yapılacak.İnanıyoruz ki önümüzdeki hafta bugün saat 17.00’den sonra sandıklar yavaş yavaş açılmaya başladıktan sonra ülkeye baharı getirmenin gerçeğiyle yüzleşeceğiz. Yeni, aydınlık, güneşli günleri hep birlikte kucaklayalım. Bu nefret ve kutuplaştırıcı siyasete son vereceğiz. Bir ve beraber çok güzel. “Günleri inşa edeceğiz. Demokratik ve laik bir Türkiye’nin inşasına az kaldı.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

feke-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu