Haber

İmamoğlu gizli görüşme görüntülerini anlattı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP’nin önde gelen isimleriyle yaptığı gizli görüşmeye ait olduğu iddia edilen görüntüler hakkında konuştu. İmamoğlu, “Seçimden bu yana 200’e yakın görüşme gerçekleştirdik.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beyaz Köşk’te düzenlenen 125 İETT Otobüs Tedarik Sözleşme Töreni’ne katıldı. Basın mensuplarının CHP’li isimlerle yaptığı gizli toplantıya ait olduğu iddia edilen görüntülerin sorulması üzerine konuşan İmamoğlu, “Partimizin meseleleri partililerle görüşülüyor. Yani parti yöneticileriyle görüşülüyor. .Onun için bundan daha doğal bir şey yok.Seçimden bu yana bu ve buna benzer 200’e yakın görüşme yaptık.Bunlar devam ediyor, kapanan bir şey yok.Konuşulan konular partinin bahisleridir.Konuşmayacağım. Bunlardan herhangi birini sizin huzurunuzda, o masalarda konuşmaya devam edeceğim, edeceğim” dedi.

“İnceleyeceğiz, göreceğiz”

Görüntülerin sosyal medyaya sızdırılmasıyla ilgili olarak İmamoğlu, “Bunu araştıracağız, bakacağız. Ne oldu. Parti içinde mi, dışında mı bakacağız. Partimizin sorunlarını milletvekillerimizle konuşuruz. parti yetkilileri tereddüt etmeden, açık ve seçik bir şekilde, ailevi bir sorun olarak, “Konuşmaya devam edeceğiz. Oradan sağlıklı kararlar almak için her süreci takip edeceğiz” dedi. – İSTANBUL

seyitgazi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu