Haber

İsa Mesih Şahin kimdir? İsa Şahin kaç yaşında, nereli? İsa Mesih Şahin hayatı ve biyografisi!

Gündemdeki isimlerden İsa Mesih Şahin ile ilgili detaylar merak ediliyor. Vatandaşlar, sık sık karşılaştığı isim olan İsa Mesih Şahin’in hayatını keşfediyor. Peki İsa Şahin kimdir? İsa Şahin kaç yaşında, nereli? İsa Mesih Şahin hayatı ve biyografisi! Detaylar burada.

İSA MESİH ŞAHİN KİMDİR?

İsa Mesih Şahin 1982 yılında Osmaniye’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Osmaniye’de tamamladı. 2006 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Siyasi hayatına 2003 yılında AK Parti Kadıköy Gençlik Kolları Teşkilatı’nda başladı. Kadıköy’de çeşitli görevlerde siyasete atılan Şahin, 2014-2018 yılları arasında genç yaşta AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı görevini üstlendi.

Kadıköy Siyaseti döneminde; KKTC 2. Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat gibi değerli isimleri Kadıköy halkıyla buluşturdu.

Öğrencilik yıllarında lisanslı futbolcu olan Şahin, 2013-2015 yılının ortalarında Kadıköy-Kozyatağı Antrenman Yurduna taşındı. Spor Kulübün başkanıydı. Bir yıl Kızılay Kadıköy Şubesi Genel Sekreterliği yaptı.

12 Aralık 2019’da kurulan Gelecek Partisi’nin 152 kişilik Kurucular Kurulu’nda yer aldı. 8 Ocak 2020’de atandığı İstanbul Kurucu İl Başkanlığı görevine devam ediyor.

Kadıköy’de kendi hukuk bürosunda serbest avukat olarak çalışmaktadır. Evli olan Şahin, Fatma Zehra ve Aliyar adlarında 2 çocuk babasıdır.

sultanhisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu