Teknoloji

Korsan Strateji Oyunu Corsairs: Battle of the Caribbean Duyuruldu

 
Microids tarafından yayınlanan ve Fishing Cactus ekibi tarafından geliştirilen korsan temalı strateji oyunu Corsairs: Battle of the Carribean, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyuruldu. Oyun 2024 yılında çıkacak.
 
Su savaşlarına yelken açabileceğimiz üretim
 
 
 
Corsairs: Battle of the Caribbean, korsan dünyasında geçen sürükleyici bir strateji deneyimi sunmayı amaçlayan bir yapım olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Denizlere hükmetmek ve filonuzun kaderini belirlemek için güçlü denizlerde yelken açan cesur bir kaptan olarak oyunda yer alıyoruz.
 
Ekip yönetimi tamamen bize ait.
 
Oyunda sadece yelken değil, karmaşık siyasi bağlara da geçiş yapıp, farklı karakterdeki insanlarla mürettebatımızı yönetebiliyoruz. Oyunda her biri benzersiz özelliklere sahip 17 farklı gemi var ve geliştirilmiş ticaret mekaniklerinde ustalaşmaya çalışıyoruz.
 
Strateji oyununda görevlerden kaynak kazanabiliyor, düşmanları yenip yeni bölgeler keşfederek gemilerimizi bir üst seviyeye yükseltebiliyoruz. Bu kapsamda mürettebatımızı güçlendirerek daha şiddetli düşmanlara karşı koyabiliyoruz.

haberdogubayazit.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu