Yaşam

Lüleburgaz’da 1. Kitap ve Edebiyat Günleri başlıyor!

Lüleburgaz Belediyesi, 22 Eylül – 1 Ekim tarihleri ​​arasında birçok yazar ve yayıncının yer alacağı Lüleburgaz 1. Kitap ve Edebiyat Günleri’ne Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi’nde ev sahipliği yapacak.

Kentlerin kültür ürettiği anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Lüleburgaz Belediyesi, kitapseverlerin uzun yıllardır beklediği 1. Kitap ve Edebiyat Günleri’ni düzenleyecek. LYSA Çok Amaçlı Salon’da düzenlenecek 1. Kitap ve Edebiyat Günleri’ne ünlü yazarlar konuk olacak.

 

Konuşmalar ve imza günleri

10 gün boyunca tüm etkinlikleriyle devam edecek Lüleburgaz Belediyesi 1. Kitap ve Edebiyat Günleri’nde imza günlerinin yanı sıra ünlü yazarların söyleşileri de gerçekleşecek. Sadece Lüleburgaz’dan değil Trakya’nın her yerinden ziyaretçi çekmesi beklenen Lüleburgaz Belediyesi 1. Kitap ve Edebiyat Günleri’ne katılacak yazarlar önümüzdeki günlerde açıklanacak. Etkinliğe katılacak yayınevleri şöyle: Beyaz Balina Yayıncılık, Ithaki Yayıncılık, Kırmızı Kedi Yayıncılık, Corridor, Arkadya, Go, Martı, Metis, Panama, Günışığı, Missing Cut, Olimpos Yayınları, Hayy Kitap, Pegasus, Detay , İşler Kitabevi ve yerel kitapçılar. .

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu