Haber

Mustafa Yalçın’dan çalışma arkadaşlarına övgü

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Meclis Salonu’nda düzenlenen ziyafete Kayseri’nin Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın yanı sıra başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye hizmet binası çalışanları katıldı.

Konuşmasında işçinin emeğini öven Önder Yalçın, “Siz belediyeyi temsil ediyorsunuz. Ben her yönden baktığımda belediyeciliği çok keyifli bir iş olarak görüyorum. Şimdi çok şükür bizim gibi kurumsal işlerde ön plana çıkmış prestijli bir kuruluşta çalışıyorsanız vakit kaybetmeyin. Çok şükür gelinen noktada Kayseri’deki bütün belediyelerimiz böyle. Hele şimdi Kayseri’de Talas Belediyesi konuşuluyor. Bunu fark ettin. ‘Hayat Talas’ta var’ diyorlar. Ve birlikte daha da keyifli hale getirmek için her zaman çok çalışıyoruz. Çok şükür prestijli bir ilçede ve prestijli bir kurum olan Talas Belediyesi’nde çalışıyoruz. Böyle hissetmeseydin böyle olmazdı. Bu duyguyla çalıştığınız için teşekkür ederim.” dedi.

Başkan Yalçın, “Hepinize sağlık, mutluluk, afiyet içinde nice güzel gün ve bayramlarda buluşmak dileğiyle. Hepinizin gözlerinden öpüyorum.” diye bitirdi.

Başkan Yalçın konuşmasının ardından salon girişinde çalışanla birlikte kutlama yaparak kolonya ve çikolata ikramında bulundu.

haber-sancaktepe.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu