Haber

Niğde’de depremzedeler için mutfak seti kampanyası başlatıldı

AK Parti Niğde Kadın Kolları Başkanlığı, Kahramanmaraş’ta depremden etkilenen aileler için “Yeniden sıcak sofralar kurulsun” sloganıyla mutfak seti kampanyası başlattı.

AK Parti Niğde Kadın Kolları Lideri Gülsüm Temur, yaptığı yazılı açıklamada, depremin yaralarını sarmak ve vatandaşların yanında olmak için çalışmaya devam ettiklerini belirtti.

Çadır ve konteyner kentlerin öncelikli ihtiyaçlarından birinin mutfak gereçleri olduğuna dikkati çeken Temur, şunları kaydetti:

“Çalışmamızda diğer ihtiyaçlarla birlikte mutfak gereçlerine de ihtiyaç olduğunu tespit ettik. Bu kapsamda AK Başkanlığımızın koordinasyonunda ‘Sıcak sofralar yeniden kurulsun’ sloganıyla mutfak seti kampanyası başlatıyoruz. Parti Genel Merkezi Kadın Kolları Başkanlığı Şehirlerde yaşayan vatandaşlarımıza mutfak takımları, çadır ve kaplar teslim edilecektir.En az bir set ile katılım sağlanması planlanmaktadır.”

Temur, mutfak setinde tencere, tava, çaydanlık, tabak, kase, su ve çay bardağı, çatal, kaşık, saklama kapları ve masa örtülerinin yer alacağını belirtti.

bornova-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu