Haber

Real Madrid’de bir maç bile oynayamayan Arda Güler, ayrılır ayrılmaz geri dönüyor.

F.Bahçe’den ayrıldığı Real Madrid’de 4 ayda 3 kez sakatlandı. Arda Güler Artık mor-beyazlıların formasını asla giyemeyecekti. Sarı-lacivertli ekibin, transfer döneminde eski oyuncusunu kiralık olarak kadrosuna katmak için mor-beyazlı ekibin kapısını çaldığı iddia edildi.

PEREZ’İN FİKRİ DEĞİŞEBİLİR

Real Madrid’i haber yapan İspanyol Defansa Central’ın haberine göre, F.Bahçe, Arda Güler’i kiralamak için Real Madrid’e teklifte bulundu. Mor-beyazlıların lideri Florentino Perez’in teklife olumlu yaklaşmadığı belirtilirken, transfer dönemi itibarıyla fikrinin değişebileceği belirtiliyor.

“TEDAVİDE BÜYÜK HATALAR YAPILDI”

Real Madrid’in eski fitness antrenörü Jose Luis San Martin, Arda Güler’in sakatlığıyla ilgili olarak daha önce yaptığı açıklamada şunları söylemişti: “1.85’in üzerinde boyu ve ortalama 80-85 kilosu olan Arda Güler, fiziğiyle rakiplere karşı mücadele edebilecek kapasitede. kaslı ve fiziksel gücü çok yüksek.” Savaşmaya gidiyordu. İş ikili mücadeleye geldiğinde rakipleri köpek balıkları gibi olurdu. Arda Güler sağ dizindeki menisküsü yırttı. Ameliyat olmak zorunda kaldı. Rehabilitasyon sırasında rektus ön kasını yırttı. Henüz bitmeyen ve ilk kez kadroya katıldığı yeni kas sakatlığının ardından ameliyat olmak zorunda kaldı. “Bir süreç başladı. Arda Güler’in yaşadığı sakatlıkların ardından Real Madrid’in baş sağlık görevlisi Niko Mihic görevden alındı. Arda Güler’e yapılan fiziki yüklenmelerde büyük hatalar yapıldı.” dedi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu