Haber

Kılıçdaroğlu kampanyasını Twitter’da başlattı: Sözü Sana…

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kampanyasını Twitter hesabından paylaştığı görüntüyle başlattı.

CHP’den yapılan açıklamada, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun saat 18.50’de Twitter hesabından paylaşacağı görüntü, cumhurbaşkanı adaylık kampanyasının resmi başlangıcıdır.”

Kılıçdaroğlu resmi hesabından saat 18.50’de “Size Sözlerle Bahar Yine Gelecek…” notuyla bir görsel yayınladı.

Videoda Kılıçdaroğlu’nun şu sözleri yer aldı:

“Sözüm size… Birbirini kırmayan, farklı olanı olduğu gibi seven ve saygı duyan; Uzaklaştıran değil, kucaklayan bir Türkiye. Tam gövdeli, tam yürekli; Yaşamayı seven bir Türkiye. Bilime, sanata ve geleceğe inanan; Yerine sağlam basan ve uzmanlığa saygı duyan bir Türkiye. Seyircide kalmayan, kaygıdan susmayan, sözü dinlenen, değeri bilinen, en keyifli müziği yüksek sesle söyleyebilen, sevinci kulaktan kulağa okunan bir Türkiye için geliyoruz. çocuklarının gözleri. Size sözüm, baharın yeniden geleceğidir. Kemal Bey sözünden dönmeyecek.”

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından saat 21.00’de #SanaSöz hashtag’i ve “Sayın Kemal sözünden dönmeyecek…” notuyla ikinci bir video paylaştı.


LİDERLERDEN PAYLAŞ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu’nun kampanyasının ilk filmini sosyal medya sayfasından “Umut bitmeyecek” sözleriyle paylaştı.

Millet İttifakı’nın diğer liderleri de kampanya videosunu kendi hesaplarından kendi notlarıyla paylaştı. DEVA lideri Ali Babacan, “7’den 70’e, doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm Türkiye kazanacak” notunu paylaştı. Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu ise yaptığı paylaşımda, “14 Mayıs’ta iklim değişecek. Size sözüm yine bahar gelecek.”
(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu