Haber

Kılıçdaroğlu: Sandıktan değişiklik mesajı geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim sonuçlarına ilişkin, “Sandıktan değişim mesajı çıktı. Artık bu ülkede değişimi isteyenler istemeyenlerden fazla. Böylesine gaddar bir hükümetten kurtulmak için çok daha fazla mücadele etmesi gereken taraf da biziz.”

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda gençlere seslenerek, “Sevgili gençler, birinci kuşak bitti. En büyük gerçek, değişim mesajı sandıktan çıktı. Değişim isteyenler artık çok daha fazla. Bunu bu ülkede istemeyenler var.Ancak bu kadar gaddar bir iktidardan da bellidir.Biz bundan kurtulmak için daha çok çalışmak zorunda olan tarafız.Genç arkadaşlarımdan da mesaj aldım. Ben onların dertlerini gideririm ama beni de duysunlar isterim. Her şey öyle bir noktaya geldi ki, domuz bağları büyük Meclis’e havale edildi! Kadınları cansız. “Onlara bütün yolları açtılar.” onlara eşya gibi sahip olmak isteyen. En büyük payı gençlere veriyorlar” dedi.

‘BU KARANLIK TÜNELDEN ÇIKTIK’ mesajında ​​gençlerin parasının hiçbir şeye yetmediğini yazan Kılıçdaroğlu, “Bir kahveyi bile düşünmek zorundasınız. Yaşama sevinciniz çalındı. Ancak gençlik Kaygısız.Bunu bir gün bile yaşamanıza izin vermediler.Biz tartışırken size karşı birlik oldular.Şimdi bir “Bakalım günün sonunda elimizde ne var. Dipsiz bir karanlık. Farkında mısın? Gençliğin bir daha gelmeyecek. 12 günümüz var, bu karanlık tünelden çıktık” dedi.

candirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu