Haber

Kılıçdaroğlu’nun merakla beklenen konuşması öncesi bomba paylaşım: Şampiyonlar Ligi kadrosu hazır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, vizyon belgesini bugün saat 14.00’te İstanbul’da sunacak. Programda ABD’li yazar, ekonomist Jeremy Rifkin, Prof. Dr. Daron Acemoğlu, Prof. Dr. Refet Gürkaynak’ın ortasında yer aldığı İkinci Yüzyıl Kümesine Davet tanıtılacak. “Siyaset üstü komite” olarak tanımlanan grup, para politikaları, büyüme ve istihdam konularında çalışacak.

VİZYON POLİTİKASI AÇIKLANACAK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “3 Aralık’ı bekleyin” sözleriyle duyurduğu ve partisinin olası iktidarının vizyon belgesinin açıklanacağı “İkinci Yüzyıla Çağrı” başlıklı toplantı İstanbul Lütfü Kırdar International’da yapılacak. Kongre ve Sergi Merkezi. Toplantıda CHP’nin ekonomi, teknoloji ve sanayi başta olmak üzere başlıca projeleri anlatılacak.

“ŞAMPİYONLAR LİGİ TAKIMI HAZIR”

Konuşmaya dakikalar kala CHP liderinden heyecan dolu bir sosyal medya paylaşımı geldi. Etkinlik davetini paylaşan Kılıçdaroğlu, “Türkiye’nin Şampiyonlar Ligi kadrosu ekonomide ve endüstriyel dönüşümde hazır! Çünkü Türkiye bunu hak ediyor… 14:00’te görüşmek üzere.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu