Haber

Ülke bu olayla sarsıldı! Kadın olarak girdiği evde 14 yaşındaki kızını hamile bıraktı.

İngiltere’de 14 yaşındaki kızla cinsel ilişkiye girip onu hamile bırakan trans kadın ülke gündemine oturdu. Polis kayıtlarında adı Danielle Rose-Gemini olan trans kadın tarafından istismara uğrayan kızın ailesi, Ekim 2020’de şüphelenmeye başladı. Gemini’nin mağdurun evinde sık sık kalan bir aile dostu olduğu belirtildi. Kız başlangıçta cinsel istismara uğradığını inkar etse de Haziran 2022’de yaşadıklarını polise anlattı.

CİNSEL İSTİSMAR VE TECAVÜZ SUÇU

BBC’nin bildirdiğine göre, Hinckley’deki Willowbank Yolu’nda yaşayan sanık, polise verdiği ifadenin ardından bir çocukla dört kez cinsel ilişkiye girmek ve tecavüz etmekle suçlandı.

DOKUŞ 1,5 YILDIR HAPİSLİKTEDİR

Mahkeme jürisi, İkizler’in cinsel ilişki konusunda yanıldığına karar verdi. İkizler tecavüzde kusursuz bulundu. Leicester Kraliyet Mahkemesi, trans kadını dokuz buçuk yıl hapis cezasına çarptırdı.

KENDİNİ TRANS KADIN OLARAK TANIMLIYOR

Suçların işlendiği sırada 25 yaşında bir trans kadın olduğunu belirten Gemini, asıl kurbanın kendisi olduğunu söyledi. Gemini, tutuklandıktan sonra bile kendisini rastgele bir cinsiyet kimliğiyle tanımlayamadı.

“VICTOR’UN ZARAR GÖRÜŞÜNÜ KULLANDIM”

Soruşturma memuru Det Con Sarah Le Boutillier şunları söyledi: “Görüşmelerimiz boyunca Gemini herhangi bir suçu kabul etmeyi reddetti ve aslında kurban olduklarını iddia etti. Gemini, kurbanın savunmasızlığını kendi lehlerine kullandı ve yalnızca kurbanın değil, Gemini’nin gerçek bir dosttu. Mümin ailesine de sövdü” dedi.

“KOMPLEKSİK BİR İNCELEME OLDU”

“Bu karmaşık ve uzun bir soruşturmaydı, ilk ihbar iki yılı aşkın bir süre önce polise yapılmıştı. Kurbanın ailesi onun ilk ifadelerini kabul etmeyi reddetti ve endişelerinde ısrar etti. Kurban sonunda başına gelenler hakkında konuşma cesaretini buldu. başına geldi ve kurban olduğunu söyledi” dedi Le Bouillier. Gemini’nin davranışlarının bir arkadaşın davranışları olmadığını görmekten memnuniyet duyuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu