Haber

Naughty Dog, The Last of Us Part 1 PC oyuncularından özür diledi

PlayStation’ın seçkin oyunları arasında yer alan The Last of Us serisinin son oyunu The Last of Us Part I, PS5 lansmanından aylar sonra Steam ve Epic Games üzerinden PC için yayınlandı. Oyunda karşılaşılan hatalar ve optimizasyon sorunları nedeniyle oyunculardan ve eleştirmenlerden olumsuz yorumlar aldı.

NAUGHTY DOG SON BİZİN 1. BÖLÜMÜNÜ DUYURDU

Geliştirici grubu Naughty Dog, Twitter hesabında “The Last of Us Part I PC oyuncuları: Bazılarınızın beklediğiniz Naughty Dog kalitesini yaşamadığınızı biliyoruz.” Oyunun hak ettiği kalite düzeyine ulaşmak ve oyun deneyimini etkileyen sorunları çözmek için çok çalıştığını açıkladı.

HATA DÜZELTME GÜNCELLEMELERİ YOLDA

Fare kontrollü kamera hareketinde titreme, çökme ve daha fazlasını ele alan bir güncellemenin 4 Nisan Salı günü yayınlanacağı bildirilirken, ek düzeltmeler için daha büyük bir güncelleme bu hafta yayınlanacak.

Naughty Dog, oyun tutkunlarının NVIDIA veya AMD ekran kartlarının en son güncellemelere sahip olduğundan emin olduklarını belirterek, şunları söyledi: Sonuncu Bölüm 1PC portunu mümkün olan en kısa sürede düzeltmeye çalışacağım.

Sonuncu Bölüm 1 Joel’in düşük ayarlı görüntüsü ?? #TheLastOfUsPart1 | #TheLastOfUsPC | #Buhar | #EpikOyunlar | #Oyun pic.twitter.com/vTZnEah8t8

– Oyuncu?? (@gamegarcom) 30 Mart 2023

PC bağlantı noktasının başlangıçta 3 Mart’ta piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak kısmen HBO uyarlamasının popülaritesi ona ışık tuttuğu için 28 Mart’a ertelendi. Naughty Dog, “İşte bu yüzden The Last of Us Part 1 PC sürümünün mümkün olan en iyi durumda olduğundan emin olmak istiyoruz” dedi. “Ek birkaç hafta, The Last of Us’ın bu sürümünün sizin ve bizim standartlarımıza uygun olmasını sağlamamıza olanak tanıyacak.”

catalzeytinajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu